کفش کودک برندپوش

تعویض کالا

شرایط تعویض کالا در فروشگاه برندپوش

به فروشگاه آنلاین کفش کودک برندپوش خوش آمدید! رضایت شما سرلوحه کار ماست. و به دنبال ارائه خدماتی بهتر و بهبود مستمر برای رضایت بیش از پیش شما هستیم. در نظر داشته باشید که تمام محصولات فروشگاه برندپوش قبل از ارسال و در زمان بسته بندی کاملا چک می شود و امکان ارسال محصول معیوب تقریبا صفر است. در اینجا شرایط تعویض کالا بعلت مناسب نبودن سایز با نیاز شما توضیح داده شده است.

1. مدت زمان تعویض: 

سفارش پست: شما می‌توانید کالای خریداری شده را فقط در مدت حداکثر 24 ساعت بعد (به استثناء تعطیلات رسمی) از دریافت از طریق پست که در سامانه پست اعلام شده، جهت تعویض ارسال کنید. بعد از مهلت ذکر شده به هیچ عنوان امکان تعویض کالا وجود ندارد. لطفاً توجه داشته باشید که کالای باید در وضعیت اولیه و بدون هیچ گونه لک، خراش یا آسیب دیگری باشد.

سفارش های شهر مشهد: شما می‌توانید کالای خریداری شده را فقط در مدت حداکثر 2 ساعت بعد از دریافت از طریق پیک جهت تعویض ارسال کنید. امکان تحویل کالا توسط شما با هماهنگی و در زمان حداکثر 2 ساعت بعد از دریافت وجود دارد؛ ولی امکان دریافت محصول جایگزین در روز بعد امکان پذیر است.بعد از مهلت ذکر شده به هیچ عنوان امکان تعویض کالا وجود ندارد. لطفاً توجه داشته باشید که کالای باید در وضعیت اولیه و بدون هیچ گونه لک، خراش یا آسیب دیگری باشد.

2. شرایط تعویض: تنها کالاهایی که به دلیل اندازه؛ سایز مدنظر شما نیست (فقط یک بار برای هر سفارش) می‌توانند تعویض شوند. در غیر این صورت، تعویض کالا امکان‌پذیر نیست.

3. هزینه‌ ارسال: هزینه ارسال برای تعویض کالا و ارسال مجدد محصول تعویضی به عهده مشتری می‌باشد. (هزینه ارسال مجدد مبلغ 125000 تومان است).

4. روند تعویض: برای تعویض کالا، لطفاً با تیم خدمات مشتریان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ارائه دهید. پس از تأیید درخواست توسط تیم ما، کالای قبلی را بازپس فرستاده و به محض دریافت و بررسی توسط تیم فروش فروشگاه برندپوش؛ یک کد تخفیف به مبلغ مانده حساب شما از طریق پیامک برای شما ارسال می شود و شما می توانید با این کد تخفیف سفارش جدید خود را ثبت و مانده حساب خود پرداخت نمایید. ما متعهد هستیم که حداکثر ظرف مدت 24 ساعت سفارش جدید را برای شما ارسال نماییم.

5. در صورت موجود نبودن طرح و سایز محصول خریداری شده؛ محصول جایگزین به درخواست شما در هر زمانی که مد نظر شماست ارسال خواهد شد. و امکان برگشت مبلغ وجود ندارد. 

6. تعویض کالا طبق شرایط مندرج در بند های ذکر شده فقط شامل تعویض سایز کفش است و نه محصولات دیگر فروشگاه برندپوش.

لطفاً توجه داشته باشید که تنها کالاهایی که مطابقت با شرایط فوق باشند، قابل تعویض می‌باشند و در غیر این صورت، تعویض کالا امکان‌پذیر نیست. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام، می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. با تشکر از انتخاب شما!

فرم تماس